Portal_background_image

لطفي فر بخشدار خرقان با صدور بيانيه اي مردم هميشه در صحنه اين بخش را جهت شركت در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن دعوت نمودند

لطفی فر بخشدار خرقان با صدور بیانیه ای مردم همیشه در صحنه این بخش را جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت نمودند

متن بیانیه بدین شرح است

"بسمه تعالی"

22 بهمن نماد تجلی اراده ملت ایران است، اراده ای که پس از سالها مبارزه به رهبری امام خمینی(ره) توانست این سرزمین را از بند استبداد داخلی و استثمار خارجی برهاند و نظامی مردمی مستقر سازد.

نقش بنیادین و بی بدیل اراده ملت در پیروزی، استقرار، تثبیت و تعالی انقلاب اسلامی سبب شده که سلطه گران، تضعیف این اراده را تنها راه مقابله با نظام جمهوری اسلامی بدانند. اما آنچه طی قریب به 4 دهه حیات نظام اسلامی توانست بستر دفع شر انبوهی از دسیسه ها از تحرکات ضد انقلاب گرفته تا جنگ تحمیلی، تهدیدها و تحریم های ظالمانه را فراهم کند همبستگی ملت و اعتقاد و ایمان استوار آنان به درستی راهی بوده که خود برگزیده اند، ایمان و اعتقادی که با تکیه بر آن کژی ها قابل اصلاح و کاستی ها قابل رفع بوده است.

در تداوم همین روند بود که در آستانه ورود نظام جمهوری اسلامی به دهه چهارم حیات خود، دولت تدبیر و امید باری دیگر توانست رای اعتماد اکثریت ملت را اخذ کند تا با اتکا به قدرت لایزال الهی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و تکیه بر ظرفیت های ملی، تحقق خواست های ملت را در مسیری هرچند پرسنگلاخ، استوارتر از پیش پیگیری کند.

بخشدار خرقان، 22 بهمن امسال را نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی می داند و معتقد است مشارکت حداکثری ملت شریف ایران در راهپیمایی این روز، اقدامات پیدا و پنهان دشمنان انقلاب اسلامی برای سوء استفاده از ناخشنودی بخش از مردم از برخی کاستی های انباشته را همچون دیگر دسیسه هایی که در پی تضعیف اراده و خدشه به انتخاب و اعتقاد ملت بوده اند بلااثر خواهد کرد.

بی تردید خلق حماسه ای عظیم در 22 بهمن امسال، تاکیدی دوباره بر باور و اعتقاد خدشه ناپذیر ملت ایران به اصل بنیادین استقلال ، آزادی، جمهوری اسلامی است و به جهانیان نشان خواهد داد که نظام برآمده از خواست و رای ملت، قدرتمندتر از گذشته در مسیر اعتلا و تکامل به پیش خواهد رفت.

 

موسی لطفی فر –بخشدار خرقان


دسته بندی

بخشداری خرقان


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها